Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Zebranie rodziców klas IV
Wpisał: Anita Cz.   
24.03.2017.

27 marca 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 17.30 odbędzie się zebranie rodziców wszystkich klas IV Technikum z dyrekcją szkoły a następnie z wychowawcami klas.

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 
Targi Edukacji
Wpisał: Bernadeta K.   
23.03.2017.

W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny w ZSE-U w  Rybniku odbyły się Targi Edukacji dla uczniów szkół gimnazjalnych. Oficjalnego otwarcia Targów dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Rybnika Wojciech Świerkosz oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych dr Urszula Warczok. Inauguracja targów odbyła się w konwencji Telewizji Śniadaniowej, której prowadzący rozmawiali o pierwszym dniu wiosny i edukacji, były popisy taneczne oraz oryginalna prognoza pogody. Po oficjalnym otwarciu uczestnicy oglądali stoiska poszczególnych placówek, a także mogli zwiedzić naszą szkołę.
Kolejna taka możliwość będzie w sobotę 22 kwietnia podczas „Dni Otwartych ZSE-U”.
Serdecznie zapraszamy!!!.

 
Patronat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Wpisał: Bernadeta K.   
21.03.2017.

21 marca 2017r. została zawarta umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach reprezentowanym przez Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji – prof. dr hab. Sławomira Smyczka, a Zespołem Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku reprezentowanym przez Dyrektora - dr Urszulę Warczok.
W związku z tym, iż zawarta umowa jest drugą, z kolei, umową zawartą na okres roczny Uniwersytet Ekonomiczny objął naszą szkołę Patronatem Uczelni.

 
Szkolny Konkurs Statystyczny
Wpisał: Bernadeta K.   
17.03.2017.
Dnia 13.03.2017 r. w sali teatralnej ZSE-U  odbył się Szkolny Konkurs Statystyczny. Do konkursu zakwalifikowało się 27 uczniów z klas: 3TA, 2TH, 2TA, 1THR. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości i umiejętności uczniów z zakresu statystyki krajowej i międzynarodowej. Zwycięzcami konkursu zostali: 1 miejsce – Wioleta Wieczorek – kl. 2TA, 2 miejsce – Patryk Tetzler – kl. 2TH, 3 miejsce – Katarzyna Dudek – kl. 2TA.
Serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.
 
Finał Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach
Wpisał: Bernadeta K.   
17.03.2017.

16 marca br. na Uniwersytecie Śląskim odbył się finał IX Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Nasza uczennica Natalia Szczurowska zdobyła IV miejsce walcząc z 90 uczniami województwa śląskiego i będzie reprezentować naszą szkołę w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się 7 kwietnia 2017r.

 
Talent of ZSE-U
Wpisał: Bernadeta K.   
09.03.2017.

O tym, że ekonomik nazywany jest kuźnią talentów wiadomo nie od dziś. Po raz kolejny uczniowie ekonomika udowodnili swoje liczne talenty. W kolejnej edycji "Talent of ZSE-U" nie zabrakło tancerzy, wokalistów oraz mistrzyń sztuk walki, którzy przedstawili programy na bardzo wysokim poziomie. Jury, któremu przewodniczyła pani dyrektor dr Urszula Warczok, stanęło przed nie lada wyzwaniem.
W tym roku podium zdominowali tancerze, gdyż pierwsze miejsce uzyskał Jakub Holona, który wraz z partnerką wykonał piękne tańce latynoamerykańskie, miejsce drugie zdobył tancerz Aleksander Dyla, zaś trzecie tancerka Wiktoria Lepiorz. Nagroda tajemniczego jurora powędrowała do rąk mażoretek: Darii Ciszek i Pauliny Pieczki.

 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej
Wpisał: Bernadeta K.   
09.03.2017.

8 marca 2017r.  najlepsi logistycy ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju zmierzyli się podczas VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Agnieszka Kliś 3TL, Michalina Macionczyk 3TL, Anna Porwoł 3TL, Przemysław Golec 2TL, Przemysław Kubik 2TL oraz Patrycja Brodawka 1TL. Z radością możemy się pochwalić 4-tym miejscem Michasi Macionczyk, która pokonała ponad 300 uczestników w konkursie! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne konkursy!

 
Matura 2017 - informacje dla absolwentów
Wpisał: Anita Cz.   
07.03.2017.

Uwaga absolwenci przystępujący do matury w maju 2017 r.

Listy i daty ustnych egzaminów maturalnych są dostępne w szkole w gablocie umieszczonej na parterze w pionie C.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 493

REKRUTACJA 2016/2017

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości