Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Życzenia świąteczne
Wpisał: Anita Cz.   
18.12.2014.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim pracownikom szkoły, nauczycielom, uczniom, rodzicom i sympatykom ZSE-U w Rybniku życzymy wielu radosnych świątecznych przeżyć, spotkań z bliskimi, odpoczynku od trosk i wyzwań dnia codziennego.

Niech ten Nowy Rok będzie dla was rokiem sukcesów oraz spełnienia marzeń.

 
Sukces naszej spółdzielni uczniowskiej
Wpisał: Bernadeta K.   
09.12.2014.

6 grudnia br. w Krakowie odbył się Ogólnopolski Sejmik Spółdzielni Uczniowskich. Jednym z punktów spotkania było rozstrzygnięcie konkursu na „Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w Kraju” w roku 2013/14. Do konkursu zgłosiło się 67 spółdzielni uczniowskich z całego kraju. Jury nagrodziło trzy spółdzielnie działające w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Nasza Spółdzielnia Uczniowska „U Pasika” zdobyła II miejsce w kraju. W nagrodę otrzymała dyplom, puchar oraz notebooka. To kolejny sukces naszej spółdzielni.
Gratulujemy spółdzielcom i opiekunom. Życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 
Mityng Sportowy z Olimpijczykiem
Wpisał: Bernadeta K.   
12.12.2014.

Dobiegła końca VII edycja „Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem”. Od września do grudnia w zmaganiach sportowych rywalizowały między sobą rybnickie szkoły ponadgimnazjalne, tradycyjnie kończąc turniejem wiedzy o polskich olimpijczykach. Z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Ekonomika zajmując III miejsce.
Podobnie jak w latach poprzednich na mityng składało się pięć punktowanych pojedynków: tenis ziemny, sztafety biegowe, tenis stołowy, sztafety pływackie oraz konkurs wiedzy o polskich medalistach Igrzysk Olimpijskich.
Dla wszystkich uczestników serdeczne podziękowania oraz wielkie gratulacje!!!

Czytaj całość…
 
Szkolny Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Wpisał: Bernadeta K.   
14.12.2014.

12 grudnia br. w sali teatralnej odbył się Szkolny Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Myślą przewodnią turnieju było „Podejmowanie działalności gospodarczej w aktualnych uwarunkowaniach prawno-ekonomicznych”. W zawodach wzięło udział 44 uczniów z klas: 4TT, 4TH, 4TB, 3TC, 3TR, 3TH, 2TH.
Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań, w czasie 45 minut. Program turnieju obejmował zagadnienia ogólne, uwzględniał zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności handlowo-menedżerskie uczestników. W zawodach okręgowych w Krakowie naszą szkolę będą reprezentować: Gojny Artur – klasa 4TB, Łaszek Justyna – klasa 4TH, Barszcz Bartosz – klasa 3TR.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Talent of ZSE-U.
Wpisał: Bernadeta K.   
09.12.2014.

27 listopada w naszej szkole, odbył się finał imprezy Talent of ZSE-U. Uczniowie zgromadzili się na auli, gdzie oglądali występy trzynastu zakwalifikowanych już wcześniej uczestników. Wśród występujących znaleźli się tancerze, muzycy, mażoretki, a także osoby zajmujące się sztukami walk. Przed zaprezentowaniem swoich talentów na scenie, obejrzeliśmy krótki film, który miał przybliżyć nam każdego z uczestników. Wybór zwycięzcy był naprawdę trudny. Ostatecznie jurorzy zdecydowali, że pierwsze miejsce należy do śpiewającej Karoliny Hozer z klasy 1TR. Kolejne takie wydarzenie już za rok!
Autor tekstu: Dominika Pietrzak I TR, zdjęcie: Dawid Błaszczok I TR

 
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Wpisał: Bernadeta K.   
04.12.2014.

5 listopada br. odbył się szkolny etap XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Wzięło w nim udział 8 uczniów z klas: 4 TB, 4 TC oraz 3 TB. Okręgowa Komisja w Katowicach po sprawdzeniu prac zakwalifikowała do dalszego etapu 2 naszych uczniów: Artura Gojny z kl. 4 TB i Karolinę Zawada z kl. 3 TB. 9 stycznia będą reprezentować naszą szkołę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Życzymy im jak najwyższych wyników!

 
Olimpiada Języka Hiszpańskiego
Wpisał: Bernadeta K.   
03.12.2014.

 

Uczennica klasy 1 TA Roksana Wala zakwalifikowała się
do drugiego etapu Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

 
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
Wpisał: Bernadeta K.   
01.12.2014.

W pierwszym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, wzięło udział niemal 7,5 tys. uczniów z 285 szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 515 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 pytań testowych, dotyczących gospodarki zapasami oraz ogólnej wiedzy logistycznej. Wśród nich są uczniowie naszej szkoły: Roksana Drozdek z klasy 3TL i Łukasz Nastuła z kl. 4TL.
Gratululemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 266

REKRUTACJA 2014/2015

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości