Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Życzenia Świąteczne
Wpisał: Anita Cz.   
16.04.2014.

 

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół,

życzymy wszystkim pracownikom szkoły,

nauczycielom, uczniom, rodzicom

oraz sympatykom ZSE-U w Rybniku.

 
Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej
Wpisał: Bernadeta K.   
14.04.2014.
 
W Wyższej Szkole Logistyki, podczas uroczystej gali, uczennica naszej szkoły  Klaudia Gamoń, odebrała zestaw cennych nagród oraz liczne gratulacje od grona sponsorów i organizatorów VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W tegorocznej edycji ogólnopolskich zmagań wystartowało niemal 7000 uczniów z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 51 młodych logistyków. Po trzech finałowych zadaniach problemowych, dotyczących funkcji transportu w logistyce, Klaudia Gamoń zajęła 17. miejsce.
 
Egzaminy akredytacyjne
Wpisał: Bernadeta K.   
11.04.2014.
11 kwietnia 2014r. odbyły się w naszej szkole egzaminy akredytacyjne z zakresu komputeropisania oraz korespondencji handlowej. Certyfikaty potwierdzające umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputerowej metodą bezwzrokową zdobyło 21 uczniów z klasy I TB, II TB, II TC, III TC. Certyfikaty potwierdzające umiejętność sporządzania korespondencji handlowej uzyskało 13 uczniów z klasy II TH i IV TH. 
Gratulujemy wysokich wyników!
 
Egzaminy akredytacyjne
Wpisał: Ewa M.   
13.04.2014.

7 kwietnia 2014r. przeprowadzono egzamin akredytacyjny z zakresu administrowania i obsługi kas fiskalnych. Certyfikaty zdobyło 19 uczniów z klasy 2TH i 3TH.

Gratulujemy!

 
"Młodzi przedsiębiorcy - krok po kroku" - spotkanie w Chorwacji
Wpisał: Bernadeta K.   
11.04.2014.
W dniach 2–7 marca 2014r. 5 uczniów ZSE-U w Rybniku wraz z opiekunami szkolnym koordynatorem projektu panią Anną Bartoniek-Lewandowską i panem Grzegorzem Studnikiem odwiedziło Chorwację w ramach projektu "Młodzi Przedsiębiorcy – krok po kroku" w całości finansowanego przez Unię Europejską i będącego częścią Programu Uczenie się przez całe życie. Miastem docelowym był Karlovac i Średnia Szkoła Przyrodnicza w tym mieście. Oprócz gości z Polski w Karlovacu spotkali się też pozostali partnerzy – Turcja, Finlandia i Rumunia. Więcej informacji o pobycie naszych uczniów w Chorwacji na stronie www.facebook.com/ZSEURybnik. Następne i zarazem ostatnie spotkanie odbędzie się w maju w Turcji.
 
Festiwal Piosenki w Języku Angielskim
Wpisał: Bernadeta K.   
11.04.2014.

 

27 marca 2014r. w naszej szkole odbył się 17 Międzyszkolny Festiwal Piosenki w Języku Angielskim. Licznie zgromadzona publiczność w auli ZSE-U mogła wysłuchać 22 występów uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Rybnika oraz Jastrzębia Zdroju. Zwyciężczyniami tegorocznej edycji Festiwalu zostały ex aequo Natalia Sikora oraz Justyna Gruszka z II Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku. Naszą szkołę reprezentowali: Magda Zawionka, Karol Szymura (zdobywca wyróżnienia za największy show) oraz Kewin Malgrab (zdobywca III miejsca).
 
Weź udział w "Economic Talent Show"!!!
Wpisał: Bernadeta K.   
03.04.2014.
Zachęcamy wszystkich uczniów do podzielenia się swoimi pasjami, zainteresowaniami i talentami. Uczniowie, którzy najciekawiej się zaprezentują wezmą udział w konkursie talentów „Economic Talent Show”. Wszyscy zainteresowani proszeni są o:
- sporządzenie krótkiej informacji o sobie i swoich zainteresowaniach, pasji, talencie,
- przekazaniu wybranych zdjęć przedstawiających swój talent (filmiki bardzo mile widziane),
- przesłaniu zebranych materiałów do p. Katarzyny Solis, p. Joanny Białas, p. Joanny Dzierżęga na adres e-mailowy kasiasolis@gmail.com,
bluszcz_a@interia.pl do końca kwietnia br.
Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z tym przedsięwzięciem udziela p. Katarzyna Solis, p. Joanna Białas, p. Joanna Dzierżęga.
Nie zwlekaj ! Czekamy właśnie na Ciebie !
 
Kulinarny Talent 2014
Wpisał: Bernadeta K.   
03.04.2014.

27 marca br. w Warszawie odbył się finał VI edycji prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Kulinarny Talent 2014" Roberta Sowy. W zmaganiach brało udział tylko 12 młodych kucharzy z całej Polski. Z naszej szkoły uczestniczyli: Karolina Węgrzyn i Karol Karpiak z klasy IV TD. Efekty pracy młodych kucharzy oceniało jury profesjonalne i degustacyjne. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursie: Karolina Węgrzyn zajęła V miejsce, a Karol Karpiak zajął VI miejsce. Serdecznie gratulujemy  !!!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 204

REKRUTACJA 2014/2015

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości