Dnia 11.06.2023 ekonomiści reprezentujący naszą szkołę w konkursie “Sukces na Bank” mieli niezwykłą okazję zwiedzić studio telewizyjne w Bydgoszczy od kuchni i doświadczyć pracy za kulisami telewizji.  Było to niezwykłe doświadczenie, które wymagało od nich nie tylko wiedzy ekonomicznej, ale również umiejętności pracy w zespole i radzenia sobie ze stresem. Cieszymy się, że nasza szkoła znalazła się w gronie czterech najlepszych szkół spośród 16 z całej Polski, które rywalizowały w tym prestiżowym konkursie.

Wyjazd do studia telewizyjnego i udział w ćwierćfinale konkursu “Sukces na Bank” był nie tylko ważnym wydarzeniem dla uczniów naszej szkoły, ale również doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy ekonomicznej i nabycia praktycznych umiejętności. Dzięki takiemu doświadczeniu uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda praca ekonomisty w mediach i jak ważną rolę odgrywają w społeczeństwie.

Dzięki takim inicjatywom, uczniowie naszej szkoły mają szansę odkryć swoje talenty i zainteresowania, a także rozwijać się w wybranych dziedzinach. Takie doświadczenia są niezwykle cenne i przyczyniają się do ich wszechstronnego rozwoju