W dniu 12 maja 2026 r.  uczniowie klas: 3TCP, 2TBH oraz 1TB udali się na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem programu była wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych, gdzie uczestnicy mogli poznać zasady funkcjonowania rynku kapitałowego i rolę giełdy w gospodarce. Uczniowie także podziwiali figurę żelaznego byka, który symbolizuje bessę na giełdzie.

Podczas spaceru po centrum miasta uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele znanych miejsc, m.in.  Pałac Kultury i Nauki, nowoczesny wieżowiec „Żagiel”, Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej, a także eleganckie hotele Europejski i Bristol. Trasa wycieczki prowadziła również obok Pałacu Prezydenckiego, Kolumny Zygmunta i Zamku Królewskiego.

Wyjazd był nie tylko okazją do zwiedzania, ale też do poznania historii, architektury i współczesnego oblicza Warszawy. Wszyscy wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.