Harmonogram spotkań z rodzicami

13.09.2023 – Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas 1, 2, 3, 4, 5

20.12.2023 – Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas 1, 2, 3, 4, 5, konsultacje dla rodziców

17.04.2024  – Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas 1, 2, 3, 4, 5, konsultacje dla rodziców

22.05.2024 – Konsultacje dla rodzicami uczniów klas 1, 2, 3, 4 (indywidualne spotkania z rodzicami)

Godzina dostępności nauczycieli dla uczniów, wychowanków i rodziców

lp Imię i Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina Sala Uwagi
1 Joanna Adamczyk wtorek 07:10 202 A
2 Anna Amalio-Bednorz poniedziałek 08:00 pokój nauczycielski
3 Katarzyna  Androsz środa 14:00 gabinet w-f
4 Joanna Białas piątek 07:00 108 A
5 Patrycja Bielaczek czwartek 07:15 10 D
6 Jacek Boczarski piątek 07:10 gabinet w-f
7 Hanna Bugla wtorek 09:45 102 D/pokój nauczycielski
8 Leszek Bugla wtorek 15:00 pokój nauczycielski
9 Joanna Bulla poniedziałek 07:00  05 A
10 Agnieszka Buszka środa 15:50 pokój nauczycielski
11 Urszula Bywalec piątek 12:25 pokój nauczycielski
12 Anita Czerwińska czwartek 07:15 3 C
13 Marek Duda poniedziałek 11:25 pokój nauczycielski
14 Joanna Dzierżęga wtorek 14:00 108 A
15 Ewa Fajkis piątek 07:10 gabinet w-f
16 Agnieszka Gacek-Duda czwartek 09:45 pokój nauczycielski
17 Karolina Gielata-Ćwiękała czwartek 8:00 102 A
18 Maria Gołąbek poniedziałek 16:40 104 D
19 Anna Górka wtorek 08:00 pokój nauczycielski/01D
20 Piotr Groborz środa 15:45 110 C
21 Danuta Harc wtorek 14:10 gabinet w-f
22 Ewa Hercog wtorek 11:00 211 C
23 Weronika Hluchnik środa 16:40 201 A
24 Dariusz Idzik poniedziałek 07:15 3 D
25 Małgorzata Jarubas wtorek 07:10 pokój nauczycielski
26 Magdalena Kalisz piątek 07:10 201 C
27 Radosław Kasprzak środa 15:45 gabinet w-f
28 Agnieszka Klich poniedziałek 11:25 102 D
29 Barbara Klichta środa 14:00 gabinet w-f
30 Agnieszka Klimek-Fałat środa 07:00 211 C
31 Tadeusz Kolorz środa 09:30 biblioteka
32 Katarzyna Kotas czwartek 07:30 103 A
33 Iwona Kozielska – Minkus wtorek 12:25 104 D/ pokój nauczycielski
34 Hanna Kuczera czwartek 07:15 2 D
35 Ewa Kufel czwartek 11:25 pokój nauczycielski
36 Grażyna Kula – Kobiałko wtorek 07:30 1 C
37 Jolanta Kula wtorek 11:25 104 D/ pokój nauczycielski
38 Marian Leśnik wtorek 12:25 pokój nauczycielski
39 Anna Lewandowska środa 10:35 pokój nauczycielski
40 Maciej Lewandowski poniedziałek 11:25 01 D/pokój nauczycielski
41 Katarzyna Lewczuk – Leśnik wtorek 08:00 102 A
42 Joanna Liszka poniedziałek 08:50 102 D
43 Katarzyna Mach-Gorzawska środa 14:10 209 C
44 Renata Mandrysz poniedziałek 08:00 1 D
45 Anna Maniszewska środa 07:15 205 A
46 Alicja Markiewicz czwartek 07:10 107 A
47 Justyna Markowicz środa 07:10 203 C
48 Klaudia Maroszek piątek 07:00 105 A
49 Agnieszka Mazelanik czwartek 15:45 108 C
50 Bogusława Michalik czwartek 07:15 2 C
51 Katarzyna Mielimąka wtorek 07:10 103 C
52 Katarzyna Migas wtorek 08:00 111 D
53 Michalina Misala wtorek 13:15 pokój nauczycielski
54 Ewa Motyka poniedziałek 15:00 205 A
55 Mirosław Motyka środa 15:50 103 A
56 Marzena Musiolik-Marzec piątek 07:10  03 A
57 Justyna Nocoń poniedziałek 12:25 111 C
58 Joanna Nowak wtorek 08:50 111 D
59 Patrycja Otawa poniedziałek 07:00 208 D
60 Janina Paniczek wtorek 07:10 207A
61 Agnieszka Piotrowska-Do poniedziałek 10:00 biblioteka
62 Zdzisław Podleśny poniedziałek 10:35 pokój nauczycielski
63 Anna Przybylik-Demonchaux piątek 07:15 10 D
64 Agnieszka Rozmus czwartek 08:00 pokój nauczycielski
65 Anna Ryś czwartek 07:10 3 D
66 Monika Sikora poniedziałek 07:15  pokój nauczycielski
67 Joanna Skwara wtorek 07:15 210 C
68 Katarzyna Sładczyk poniedziałek 16:00  4 A
69 Monika Sobik czwartek 07:10 209 C
70 Katarzyna Solis wtorek 07:15 8 D
71 Sabina Surma wtorek 16:40 203 D
72 Tomasz Syrnicki piątek 16:40 103 C
73 Dominika Szewczyk czwartek 08:00 pokój nauczycielski
74 Agnieszka Szostek-Wilkoń wtorek 15:00 pokój nauczycielski
75 Łukasz Szymik wtorek 18:20 gabinet w-f
76 Maria Tosta środa 07:15 019 F
77 Maria Uherek piątek 07:15 020 F
78 Agnieszka Weremijewicz – Chrobok środa 09:45 pokój nauczycielski
79 Monika Wieczorek środa 8:00 pokój nauczycielski
80 Barbara Wilkoławska środa 07:10 11 C
81 Wojciech Wilkoń czwartek 07:00 06 C
82 Aneta Wróblewska wtorek 08:00 212 D
83 Żaneta Wrzeszczyńska piątek 07:10 105 A
84 Piotr Zawadowicz poniedziałek 17:30 108 C
85 Aleksandra Zawisz wtorek 13:15 1 C
86 Magdalena Zdrzałek środa 08:00 pokój nauczycielski/08C
87 Zbigniew Zybała poniedziałek 08:50 202 C