1. Zapraszamy do zapoznania się ekspozycją żon Henryka VIII przy wejściu parter A.

2. Konkurs anglojęzyczny z wykorzystaniem kodów QR z 3 krótkimi zadaniami językowymi (wykonaj 3 zadania, których kody będą dostępne w kilku miejscach szkoły, np. Wejście do szkoły, drzwi sal językowych 11C, 04C, 06C, 08C, 03A, 07A, 108D, 109D i prześlij rozwiązania do 15:00 tego samego dnia na podany na plakacie adres e-mailowy). Rozwiązując zadania, masz szansę na utrwalenie swoich językowych umiejętności, dobrą zabawę oraz otrzymanie oceny z języka angielskiego (3 zadania dają ocenę celującą z aktywności, a 2 zadania ocenę bardzo dobrą – zadania są krótkie i otwarte więc czekamy na różnorodne, indywidualne odpowiedzi).

3. Zachęcamy was do przebrania się w ten dzień za osobę z danego kraju związaną z filmem, muzyką, sportem, nauką lub regionami. Oprócz dobrej zabawy, wspólnego zdjęcia lub zdjęć, szansa na pokazanie swojej kreatywności przy zachowaniu zasad savoir-vivre. Dodatkowo, przedstawiciele Rady Młodzieżowej będą tworzyć listę osób przebranych, aby zaangażowane w to działanie osoby mogły zostać wynagrodzone pozytywnymi uwagami.

4. Znasz język niemiecki? Chcesz sprawdzić swoje możliwości? Zgłoś się do pani Mróz i weź udział w teście znajomości j. niemieckiego online.

5. Odbędą się również warsztaty kulinarne z młodzieżą z Francji dla wybranych klas.

6. Nie może cię zabraknąć na rozgrywkach gier i zabaw językowych:

· Rozgrywki Scrabble w sali 07A od 15:00 do 16:00,

· 5 sekund + inne gry w sali 11C od 15:00 do 17:00,

· gry językowe w sali 06C od 13:15 do 16:00 (pamiętaj, że najpierw lekcje, a po lekcjach zapraszamy na wspólne gry językowe).

Liczymy na wasze zaangażowanie, uśmiech i dobrą zabawę.

Zapraszamy.

Nauczyciele języków obcych