Obrazek nagłówka strony internetowej

Julia Nowrotek z klasy 2 TAP laureatką w finale XV Olimiady Hotelarskiej w Bydgoszczy !

W dniach od 19 do 20 marca w Bydgoszczy odbył się  etap centralny XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Z pięciu tysięcy uczestników z całej Polski, tylko 36 zakwalifikowało się do etapu centralnego.

W pierwszym dniu, po części pisemnej już tylko 15 uczestników zakwalifikowało się do kolejnych zmagań w części praktycznej. Z prawdziwym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że nasza uczennica znalazła się w ścisłym gronie 15 finalistów tegoroczej edycji olimpiady. Część praktyczna związana była z przeprowadzeniem rozmowy z gościem hotelu w języku obcym oraz przygotowaniem stołu i podaniem zamówienia gościom w restauracji.

Organizator olimpiady zapewnił finalistom dodatkowe atrakcje, takie jak wizyta w Muzeum Mydła i Brudu oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Specjalnie dla uczestników olimpiady zorganizowano także pokaz w ramach dziedzictwa kulturowego.

Z prawdziwą dumą przekazujemy informację, że w wyniku zmagań konkursowych, nasza uczennica Julia Nowrotek otrzymała tytuł laureata w finale XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej ! Tym osiągnięciem uzyskała również zwolnienie z części pisemnej egzaminów zawodowych !

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Zamknięto panel uczestników