W ubiegły weekend miał miejsce 18 finał „Szlachetnej Paczki”, w której nasza szkoła brała udział, aby pomóc rodzinie wybranej przez naszą młodzież.

Zebraliśmy 21 paczek z żywnością, środkami czystości, kosmetykami oraz przedmiotami codziennego użytku np. zastawą stołową, ręcznikami, kocami itd. Uzbieraliśmy też pieniążki, za które kupiliśmy opał w postaci węgla na cały okres zimowy, żelazko, czajnik, toster, garnki, sztućce, pościel i wiele innych drobnych przedmiotów kuchennych.

Chcemy podziękować wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności za każdą pomoc – finansową i materialną – a szczególnie dwóm uczennicom z klasy 1TO – Julce Świerczynie i Oli Mordzioł, które zainicjowały akcję – sama zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Jesteście wspaniali. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak ogromne serducha.